Vždy ve Vašem zájmu.

Přihlášení na extranet pro klienty naší společnosti.

Přihlášení klienta
nebo zavřít

Kariéra

Aktuálně nabízíme tyto volné pozice:

Asistentka na ŽL

Náplň práce

  • Řešení požadavků klientů - přijímání hlášení telefonicky, mailem
  • Komunikace s klienty, s pojišťovnou po telefonu, mailem
  • Práce s interním systémem, zadávání dat
  • Zodpovědnost za kompletaci podkladů od klientů a jejich včasné předání do pojišťovny
  • Archivace podkladů
  • Výpomoc ostatním členům týmu

Požadovaná kvalifikace a schopnosti

  • SŠ/VŠ, možno i absolvent bez předchozí praxe
  • Vysoká schopnost komunikace po telefonu
  • Dobrý písemný projev bez zjevných gramatických chyb
  • Schopnost orientace na klienta, schopnost vyjít s každým :)
  • Pečlivost, pracovitost, samostatnost, zodpovědnost za svou práci
  • Schopnost práce pod tlakem
  • Ochota se neustále vzdělávat a pracovat na sobě
  • Flexibilita
  • Znalost MS Office
  • Řidičský průkaz a komunikativní znalost AJ výhodou
  • Požadujeme zájem o dlouhodobou spolupráci

Nabízíme

  • Moderní pracovní prostředí
  • Motivující pracovní ohodnocení
  • Zázemí stabilní, dynamické a trvale se rozvíjející společnosti
  • Flexibilní pracovní dobu

Práce je vhodná i pro studenty.

Vše bude vysvětleno na pracovním pohovoru.

Jsme součástí RENOMIA Group

  • Největší pojišťovací makléř ve střední a východní Evropě
  • Mezinárodní tým zkušených odborníků
  • Nejvýhodnější ceny a podmínky

Kde působíme

Kontakt

Bluedomfin s.r.o.
Kralická 1007/3
100 00 Praha 10

kontakt@bluedomfin.cz
+420 739 242 935